Çetin Akademi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ;

Trakya bölgesin en güçlü ve lider firması olan Çetin Akademi OSGB 2014 yılından beri iş sağlığı ve güvenliği alanında bölgenin en güçlü ve 4 bakanlık onaylı tek firmasıdır.

Kuruluşumuzdan bu yana, Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul ve Edirne bölgelerinde 1000 (Bin)’e yakın firmaya İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri sunduk, Risk Analizi, Acil Durum Planını yaptık, Patlamadan Korunma Dokümanı hazırladık ve 50.000 (ellibin)’den fazla çalışana Temel İş Güvenliği Eğitimi verdik.

Bünyemizde bulunan, her biri bir biriden değerli 35’den fazla İş Güvenliği Uzmanı, 17’den fazla İşyeri Hekimi ve Sağlık personeli ile aktif olarak yüzlerce firmaya, İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi hizmeti vermekteyiz.

OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak hazırlanmış sürekli geliştirilen ve gücellenen dokümantasyon alt yapımız ile hizmet veriyor ve “İSG Yazılımı” ile de müşterilerimize dijital olarak arşiv ve siztemli bir takip imkanı sunuyoruz.

Çetin Akademi OSGB olarak hizmet kalitemizi ve alt yapımızı sürekli güçlendirerek, hep daha iyisi olmak için çok çalışıyoruz.

Sadece bizim şirketimize özgü planladığımız ve öncüsü olduğumuz Uzman Destek Programı ile sahada uzmanlarımız ile çapraz denetimler yapıyor dışarıdan bir göz olarak yapılması gerekenler noktasında teknik destekler veriyoruz.

Şirket içi eğitimlerimiz ile tüm çalışanlarımızın mesleki ve kişisel anlamda gelişimlerine katkı sağlıyor, sürekli gelişim ve değişim vizyonuyla eğitim çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Yıllarca işletmelerde yöneticilik yapmış şirketler grubumuzun Başkanı Özber ÇETİN’ nin yaratmış olduğu vizyon ve kıymetli çalışanlarımızın fedakar çalışmalarından ve hizmetlerimizden yeni firmalar da yararlansın diye, var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Tabi ki biz;

“BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

OSGB Nedir ?

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) yasal olarak; “T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, İşyerlerine İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini vermek üzere kurulmuş, mevzuatın gerektirdiği fiziki ve tıbbi donanıma sahip, iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin (İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personelinin) oluşturduğu özel kuruluşlar” şeklinde tanımlanmaktadır.

Çetin Akademi OSGB yetkilendirilmiş şirketler arasında bölgemizin Lider Kuruluşudur…

Aylık Çalışma Tablosu

Tarih : 2016-2017   

İş Güvenliği Uzmanı

İşyeri Hekimi Diğer Sağlık Personeli
Tehlike
Sınıfı
Az Tehlikeli 10 dk/kişi 5 dk/kişi Zorunlu Değil
Tehlikeli 20 dk/kişi 10 dk/kişi Zorunlu Değil
Çok Tehlikeli 40 dk/kişi 15 dk/kişi 10 dk/kişi

Yukarıda yazılı dakikalar 1 çalışan için hazırlanmış olup, çalışan sayısı * dakika yaparak aylık asgari hizmet saatinizi bulabilirsiniz.

Sadece Diğer Sağlık Personelinde 50 ye kadar olan dakika ile daha yukarısındaki çalışan sayısında kişi başı dakika 15 ve 20 dk olarak değişmektedir.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Çetin Akademi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Özge ÇOBAN
02826542200

Web Tasarim Doruk 2017