İş Sağlığı ve Güvenliği alanında çıkarılan yasalar ve yönetmelikler ile çalışanlarımızın sağlıkları da güvence altına alınmıştır.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikler uyarınca çalışanların sağlık muayenelerinin ve taramalarının yapılması yasal bir yükümlülük halini almıştır.

Kurum içi çalışanların sağlık taramalarının işe başlama tarihinden itibaren kayıt altında tutulması ve periyodik olarak tekrarlanması kuruluş için bir zorunluluktur.

Sağlık taramalarının ve uygulamalarının zamanında yapılması, oluşacak problemleri önceden görmenizi sağlayarak, gerekli önlemlerin alınması için de firmanıza ışık tutacaktır.

Mobil Sağlık Tarama Araçları ile işinizden de sağlığınızdan da olmadan, en ekonomik şekilde programlarınızı aksatmadan, mesai kayıplarının önüne geçerek hizmet almanız sağlanabilmektedir.

Mobil Sağlık Tarama Aramacımız, eğitimli ve alanında deneyimli personelimiz ile size uygun gün ve saatte sizin yanınıza geliyor, sağlık tarama ve uygulamalarınızı direk çözüme kavuşturuyor.

Çetin Akademi olarak insan sağlığını ve işinize verdiğiniz değeri de bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize Mobil Sağlık alanında, partner olduğumuz alanında yetkin kuruluşlar ile tek elden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tüm sorunlarınızı tek elden çözceğiniz kalite ve güvenin Trakya bölgesine ki tek Kurumsal bir muhatabınız biziz…

Web Tasarim Doruk 2017